NABOŻEŃSTWO GRECKOKATOLICKIE W KOŚCIELE OJCÓW PAULINÓW WE WROCŁAWIU
Na zaproszenie proboszcza rzymskokatolickiej parafii pw. św. Mikołaja, przy ul. Świętego Antoniego we Wrocławiu, biskup Włodzimierz Juszczak, wraz z kapłanami oraz kameralnym chórem greckokatolickiego soboru we Wrocławiu, odprawił wieczorem w…