Aż pięciu biskupów wzięło udział w odpuście ku czci św. Wawrzyńca, patrona kaplicy na szczycie Śnieżki
W środę 10 sierpnia na szczycie Śnieżki zebrało się kilkaset osób, aby uczestniczyć w dorocznym odpuście związanym z kaplicą pw. św. Wawrzyńca znajdującą się na tym najwyższym szczycie Karkonoszy. Tegoroczna…