У Ольштині розпочався Синод Перемисько-Варшавської митрополії.
Сьогодні в приміщеннях Катедральної парафії у Ольштині урочисто розпочалися праці Синоду Єпископів Перемисько-Варшавської Митрополії. Синод розпочався з Божественної літургії у Катедральному Соборі, яку очолив Кир Євген, Митрополит Перемисько-Варшавський, у співслужінні…